Nová Honda Jazz

Je plně hybridní automobil. Když sešlápnete plynový pedál, poskytuje dynamický elektrický výkon. Nový vůz Jazz Crosstar je pohodlný, prostorný a dynamický. Díky vyspělému plně hybridnímu pohonu e:HEV poskytuje elektrifikovaný výkon a hospodárnost na každé cestě.

Vyzkoušejte rozdíl na vlastní kůži

  • pocit jízdy v hybridním voze Honda nic nepřekoná. Máme dlouholeté zkušenosti s hybridními motory. Technická dokonalost systému e:HEV společnosti Honda je zárukou, že naše plně hybridní vozy dokážou jet na tichý elektrický pohon. Nový hybridní model Jazz Crosstar přichází s vynikajícím elektrickým výkonem a skutečnou hospodárností.

Bez připojování do elektrické zásuvky

  • plně hybridní vozy s technologií Honda e:HEV mají samodobíjecí funkci a získávají energii ze spalovacího motoru a rekuperačního brzdění. Pro provoz nepotřebujete připojení z elektrické sítě, díky čemuž ušetříte čas a starosti.

Nová Honda Jazz

Honda Jazz : Zcela nový Jazz - Hybrid pro Váš život. Zcela nový Jazz přichází s vyspělými hybridními pohonnými jednotkami a novým moderním vzhledem. Naše vyspělá a pokroková technologie nové generace e:HEV poskytuje dynamický a osobitý zážitek z jízdy s vysokou hospodárností a nízkými emisemi, včetně režimu čistě elektrického pohonu. Moderní interiér kombinuje špičkový prostor a mimořádnou všestrannost doprovázenou vysokým komfortem a bezpečím.

 

- interiér zcela nového modelu Jazz a Crosstar
byl kompletně přepracován použitím materiálů
měkkých na dotek, přehledných displejů a
ergonomicky navržených ovládacích prvků. Jeho
panoramatické čelní sklo poskytuje vynikající
výhled a pocit bezpečí a prostoru uvnitř vozu

- nová přední sedadla zabraňují únavě při
dlouhých cestách a poskytují výjimečnou úroveň
pohodlí, zatímco flexibilní zadní sedadla využívají
systému Magic Seats, který nabízí pozoruhodnou
variabilitu. Takže, cokoli se vám hodí do vašeho
života, se také vejde do vašeho Jazzu

Nová Honda CR-V

Nový model CR-V je odvážný, impozantní, s novou úrovní výkonu, bezpečnosti a komfortu. K dispozici v plně hybridní a plug-in hybridní verzi.

  • Spotřeba paliva plně hybridního vozu 5,9 litru na 100 km*
  • Dojezd plně hybridního vozu 960 km na plnou nádrž
  • Dojezd plug-in hybridního elektromobilu 82 km s čistě elektrickým pohonem s nulovými emisemi
  • Mimořádně nízké emise vozidla plug-in Pouhých 18 g CO2/km
  • Prémiová kožená sedadla s vyhříváním, chlazením a elektrickým sklápěním

Nová Honda Civic

Zcela nový model Civic e:HEV, který bude uveden na trh na podzim 2022, je sportovní plně hybridní hatchback s podporou samonabíjení, který doplňuje legendární dynamiku, design a technologie modelu Civic o vzrušující elektrifikovaný výkon.

Čistý a moderní vzhled
Zcela nový model Civic vás upoutá přitažlivě elegantní a sportovní siluetou. Jeho účelný vzhled a plynule navazující plochy vytvářejí svěží, dynamický styl. Jeho atraktivní vzhled dotvářejí detaily, jako jsou 18" kola z lehkých slitin a praktický design fastback.

Zcela nový Civic e:HEV – hybrid pro řidiče
Bude uveden na trh na podzim 2022, je sportovní plně hybridní hatchback s podporou samonabíjení, který doplňuje legendární dynamiku, design a technologie modelu Civic o vzrušující elektrifikovaný výkon.

Vyzkoušejte rozdíl e:HEV na vlastní kůži
Hybridní hnací ústrojí e:HEV přináší dokonalou kombinaci výkonu a účinnosti, plynule přepíná mezi režimy a pokaždé poskytuje vynikající jízdu. Objevte jeho okamžité elektrické zrychlení a plynulý, kultivovaný hybridní pohon. Hybridní technologie e:HEV dělá z nového modelu skutečný vůz pro řidiče.

Nová Civic Type R

Honda Civic 5D Type R - inspirováno závodní dráhou V těsném závěsu za modelem Civic Type R GT přijíždí nový sportovní automobil Honda Civic Type R Sport Line. Všechny jeho prvky se nesou v duchu Type R. Vyznačuje se charakteristickými spodními panely karoserie a 19" litými koly, které podtrhují jeho rodokmen i DNA.

závodní DNA
Model Type R GT se svými sportovními 20" litými koly a elegantním, nízkým aerodynamickým spoilerem jednoznačně dává najevo své postoje. Nicméně skutečný zdroj sportovního charakteru automobilu se ukrývá pod kapotou – mimořádně účinný a výkonný přeplňovaný motor VTEC o objemu 2,0 litru, který dokáže poskytnout výkon 320 koňských sil. Navíc má úchvatný, zcela černý interiér a pyšní se vysokou úrovní jízdního komfortu, sníženou úrovní hluku a vibrací, což je kombinace, která eliminuje rušivé vlivy, takže vám nic nebude bránit v tom, abyste se soustředili na jízdu.

Sportovní tvar
Od čelních světlometů až po koncové světlo je úžasně elegantní, současně si však zachovává agresivně sportovní vzhled s nižším profilem. Modelová řada Type R byla zkonstruována tak, aby měla vynikající aerodynamiku – parametry minimalizující odpor vzduchu a vztlak – a současně nepřehlédnutelný vzhled.

Sportovní vyladění
Silný přeplňovaný motor VTEC společně s pokročilým systémem zavěšení přináší úchvatný výkon prostřednictvím tří selektivních jízdních režimů. Tento vůz miluje otevřené silnice.

Popusťte uzdu své fantazii - upravte podle svých představ
Vyberte si příslušenství, které ještě více podtrhne sportovní a agresivní jízdní vlastnosti modelu Civic Type R. K dispozici je několik sad interiérových a exteriérových prvků i individuální příslušenství, které potěší vaše závodnické srdce.

Nová Honda HR-V

Seznamte se se zbrusu novým modelem Honda HR-V. Energický, samodobíjecí hybridní automobil, který vám díky jedinečnému a důmyslnému pohonu e:Hev přináší nezapomenutelný pocit z jízdy. Toto SUV ve stylu sportovního kupé, inspirované technologií vozů F1, vám na každou cestu přibalí elán, zápal a všestrannost.

Plnohodnotný hybridní zážitek

Skutečná krása systému e:HEV společnosti Honda spočívá v tom, že naše plnohodnotné hybridní vozy mohou jezdit na tichý elektrický pohon, což mild hybridy nedokážou. Model HR-V disponuje vynikajícím elektrickým výkonem a skutečnou hospodárností.

Není nutné se připojovat do sítě

Plně hybridní vozidla Honda e:HEV se nabíjejí sama a čerpají energii z rekuperačního brzdění. Není potřeba žádné nabíjení ze sítě, což vám ušetří čas a starosti s instalací dobíjecí stanice.

Mimořádně úsporný

Model HR-V ujede na plnou nádrž až 740 km* a dosahuje nízkých emisí CO2 94 g/km* bez omezení komfortu a výkonu. *Údaje pro model HR-V WLTP.

Klid duše

Energie z akumulátoru nejen napájí elektrické motory, díky čemuž zažijete vzrušující jízdní výkony, ale také snižuje náklady na provoz. Na elektrickou soustavu máte záruku na 5 let nebo ujetí 100 000 km*. * Podle toho, co nastane dříve.

 

Nová Honda ZR-V

Výkon a styl v pokročilém provedení.

Prémiový, sportovní design SUV
Elegantní silueta v úchvatném stylu

Výkonný a účinný full hybrid
Dojezd 1 000 km** bez nutnosti dobíjení

Kokpit zaměřený na řidiče
Plně vybavený ergonomický design

Prostorný a flexibilní
Objem zavazadlového prostoru 1 322 litrů*

9" multimediální systém
Včetně podpory Android Auto a Apple CarPlay

Komplexní bezpečnostní systém
Honda SENSING ve standardní výbavě

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.